LISTA SPONSORÓW FESTIWALU "KOLĘDA HEJ" 2020

LISTA SPONSORÓW XIII FESTIWALU KOLĘDA HEJ! W SZCZUCINIE 2020
1. Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski
2. Krzysztof Bryk Wicestarosta Dąbrowski
3. Jan Sipior – Burmistrz Miasta i Gminy Szczucin. 
4. Bank Spółdzielczy w Szczucinie 
5. Kamil Beker – PHU „GEO-MONT“
6. F.U.H. Krzysztof Starzec 
7. Szczepan Lech
8. Waldemar Gwoździowski – Właściciel Hurtowni WISŁA
9. Firma Presspol S.C. Grzegorz Mach, Beata Mach, Szczucin ul. Piłsudskiego 4  
10. Teresa i Janusz Giera S.C. Właściciele Zakładu Ślusarsko – Tokarskiego, Szczucin, ul. Ks. M. Bracha  33a.
11. F.H.U. FURGAŁ B.J.M. Sp.J.
12. Radio Diecezjalne RDN Małopolska – ul. Bema 14, 33 -100 Tarnów.
13. Agnieszka Starzyk Dyrektor Romet Motors Podgrodzie 32C
14. Karolina Kępczyk – Dyrektor Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie
15. Ewa i Paweł Domek, 34 – 607 Szczawa 106.
16. Ewa i Waldemar Pałys, 34 – 607 Szczawa 560.
17. Barbara i Józef Brzegowy.  
18. Alina i Karol Łuszcz
19. Grażyna i Bogdan Sosin
20. Joanna i Michał Madura
21. Anna i Stanisław Bańbor oraz Pracownicy Cukierni TARGOWA
22. Andrzej Gorzkowicz
23. Roman Mosio – Prezes Firmy „TANKPOL” 
24. Bogumiła Mosio - Prezes INWEST - NIERUCHOMOŚCI 
25. Bożena i Andrzej Soja
26. Jan Sak – Firma „TELTOM” Tarnów
27. Zofia Homińska
28. Anna Ślęczkowska
29. Katarzyna Gumuła
30. Anna Duda  
31. Krystyna i Marian Kapel
32. Barbara i Andrzej Czub
33. Czesława i Stanisław Łuszcz
34. Janina i Mieczysław Juszczyk
35. Małgorzata Chrabąszcz
36. Zbigniew Rzeszutko
37. Andrzej Urbanik
38. Tomasz Duda – Firma WODNIK    
39. Grzegorz Dudek – Firma DAKO
40. Agata Czapla – Żurek, Przychodnia Weterynaryjna VETUS
41. Krzysztof Mach, Firma INFO – DRUK 
42. Teresa Burgieł 
43. Stanisław Piotrowski
44. Krystyna Omiatacz
45. Maciej Głód
46. Cecylia Data

LAUREACI XIII FESTIWALU "KOLĘDA HEJ" 2020

         LAUREACI   XIII   FESTIWALU „KOLĘDA HEJ!”

 

W Kategorii Przedszkolnej - soliści

III miejsce

Mikołaj Legęć ze Szkoły Podstawowej w Joninach

II miejsce

Zofia Mamuszka z Przedszkola Publicznego w Szczucinie,

Wiktoria Onik ze Studia Wokalnego Tarnów

I miejsce

Paulina Krauze z Pałacu Młodzieży w Tarnowie,

Bartosz Irla z Przedszkola Publicznego w Szczucinie

W Kategorii Przedszkolnej – zespoły

III miejsce

Zespół MOTYLKI z Przedszkola Publicznego w Szczucinie

II miejsce

Zespół BAJKOWE NUTKI z Bajkowej Krainy w Szczucinie,

Zespół ILKOWICKIE SŁOWIKI ze Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

I miejsce

Zespół BIEDRONKI z Przedszkola Publicznego w Szczucinie

 

W Kategorii Szkolnej młodszej (I – IV) – soliści

Wyróżnienie

Julia Kupiec z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Radgoszczy

Wiktor Stawarz ze Szkoły Podstawowej w Rudce

III miejsce

Emilia Masło ze Szkoły Podstawowej w Woli Rzędzińskiej

Lena Dobek ze Szkoły Podstawowej w Bilczy

Dagmara Frąc ze Szkoły Podstawowej w Zarzeczu Dużym

II miejsce

Karolina Sanek ze Szkoły Podstawowej w Gromniku

I miejsce

Julia Kudłacz z Domu Kultury w Przecławiu

W Kategorii Szkolnej młodszej (I – IV) – zespoły

III miejsce

Zespół KWARTECIK z Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Zespół LUCE + FEDE z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

Zespół uOWIESEK ze Szkoły Podstawowej w Mędrzechowie

I miejsce

Zespół UNISONO ze Szkoły Podstawowej w Szczucinie

W Kategorii Szkolnej Starszej (V - VIII) – soliści

Wyróżnienie

Wiktoria Czop z Samorządowego Ogniska Muzycznego

w Radomyślu Wielkim

III miejsce

Radosław Gąsior ze Szkoły Podstawowej w Gromniku

Julia Rąpała ze Szkoły Podstawowej w Tuchowie

Karolina Kutypa ze Szkoły Podstawowej w Kąśnej Dolnej

II miejsce

Łukasz Kozioł z Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół i Przedszkola w Niecieczy

Julia Roman ze Szkoły Podstawowej w Gromniku

Laura Rzeszutek ze Studia Wokalnego TALENT

I miejsce

Karol Zawiślak ze Szkoły Podstawowej w Radgoszczy

Julia Tłuczkiewicz z PSP nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zuzanna Bera z Młodzieżowego Domu Kultury w Kielcach

W Kategorii Szkolnej starszej (V - VIII) – zespoły

II miejsce

Zespół SILOE przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Tarnowie

Zespół z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Borkach

I miejsce

Zespół PANDA ze Szkoły Podstawowej w Joninach

W Kategorii Młodzieżowej (Szkoły średnie) - soliści

III miejsce

Gabriela Golec z Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Marcelina Cieślik ze Studia Wokalnego TALENT

II miejsce

Patrycja Kotarba z Technikum Przemysłu Mody w Nowym Sączu

Nina Kotarba z VI Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu

Weronika Przybycień z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu

I miejsce

Gabriela Nawój z Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Martyna Wójcik z Liceum Ogólnokształcącego w Opatowie

Podkategorie

wielki_czwartek_3_20130328_1957940224.jpg

Galeria

Parafia pod wezwaniem Sw. Marii Magdaleny w Szczucinie | tel. 14 643 62 26 | e-mail: szczucin@diecezja.tarnow.pl