Lista Laureatów 2018

Lista  Laureatów  XI Dziecięcego i Młodzieżowego Festiwalu Kolędowego "KOLĘDA HEJ!" w Szczucinie, 
27 -28  stycznia 2018 r.

W Kategorii Przedszkolnej - soliści

III miejsce

Karolina Kaleta, Mikołaj Adamowicz

II miejsce

Amelia Piekielniak

I miejsce

Laura Rąpała, Tomasz Borgosz

W Kategorii Przedszkolnej – zespoły

II miejsce

MOTYLKI Zespół Wokalno – Instrumentalny

Przedszkola Publicznego Nr 1 w Szczucinie

I miejsce

ANIELSKIE NUTKI Zespół Przedszkola

Niepublicznego Ochronki św. Józefa w Szczucinie

W Kategorii Szkolnej młodszej (I – III) – soliści

III miejsce

Julia Banek

II miejsce

Paweł Madzia

I miejsce

Krystian Gizicki

Wyróżnienie

Anna Borgosz, Natalia Kozik, Oliwia Bańbor

W Kategorii Szkolnej młodszej ( I – III) – zespoły

III miejsce

ZESPÓŁ WOKALNY

Szkoły Podstawowej w Porębie Radlnej

II miejsce

ROZTAŃCZONY TERCECIK Stowarzyszenia

na Rzecz Dzieci i Młodzieży w Tarnowie

I miejsce

WESOŁE NUTKI

Szkoły Podstawowej w Szczucinie

W Kategorii Szkolnej Starszej (IV - VI) – soliści

III miejsce

Oliwia Niemczura

II miejsce

Klaudia Rąpała

I miejsce

Patryk Ledziński

Wyróżnienie

Łucja Kania

W Kategorii Szkolnej starszej ( IV - VII) – zespoły

I miejsce

Zespół PŁOMIEŃ Szkoły Podstawowej w Szczucinie

Zespół GO GA Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Wyróżnienie

Zespół Szkoły Podstawowej w Borkach

Schola Dziewczęcej Służby Maryjnej w Szczucinie

W Kategorii Młodzieżowej młodszej ( Gimnazjum) - soliści

III miejsce

Szymon Ptaśnik, Jakub Bukała

II miejsce

Martyna Josypów, Daria Nawój, Gabriela Nawój

I miejsce

Nina Kotarba

Wyróżnienie

Marcelina Cieślik

W Kategorii Młodzieżowej młodszej ( Gimnazjum) - zespoły

II miejsce

Zespół DOLCISSIMO Gimnazjum w Szczucinie

I miejsce

Zespół CLAVE DE SOL

Samorządowego Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie

W Kategorii Młodzieżowej starszej (Szkoły średnie) – soliści

III miejsce

Aleksandra Starzec

II miejsce

Patrycja Kotarba

I miejsce

Joanna Hejmej

                          

W Kategorii Młodzieżowej starszej (Szkoły średnie) – Zespoły

I miejsce

Zespół ICHTIS Parafii św. Jana Ewangelisty w Zalasowej

                                                    

Grand Prix Festiwalu

Patryk Ledziński

Nagroda specjalna Przewodniczącej Jury Gabriela Nawój, Patryk Ledziński

wielki_czwartek_22_20130328_1925523209.jpg

Galeria

Parafia pod wezwaniem Sw. Marii Magdaleny w Szczucinie | tel. 14 643 62 26 | e-mail: szczucin@diecezja.tarnow.pl