LAUREACI XIII FESTIWALU "KOLĘDA HEJ" 2020

         LAUREACI   XIII   FESTIWALU „KOLĘDA HEJ!”

 

W Kategorii Przedszkolnej - soliści

III miejsce

Mikołaj Legęć ze Szkoły Podstawowej w Joninach

II miejsce

Zofia Mamuszka z Przedszkola Publicznego w Szczucinie,

Wiktoria Onik ze Studia Wokalnego Tarnów

I miejsce

Paulina Krauze z Pałacu Młodzieży w Tarnowie,

Bartosz Irla z Przedszkola Publicznego w Szczucinie

W Kategorii Przedszkolnej – zespoły

III miejsce

Zespół MOTYLKI z Przedszkola Publicznego w Szczucinie

II miejsce

Zespół BAJKOWE NUTKI z Bajkowej Krainy w Szczucinie,

Zespół ILKOWICKIE SŁOWIKI ze Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

I miejsce

Zespół BIEDRONKI z Przedszkola Publicznego w Szczucinie

 

W Kategorii Szkolnej młodszej (I – IV) – soliści

Wyróżnienie

Julia Kupiec z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Radgoszczy

Wiktor Stawarz ze Szkoły Podstawowej w Rudce

III miejsce

Emilia Masło ze Szkoły Podstawowej w Woli Rzędzińskiej

Lena Dobek ze Szkoły Podstawowej w Bilczy

Dagmara Frąc ze Szkoły Podstawowej w Zarzeczu Dużym

II miejsce

Karolina Sanek ze Szkoły Podstawowej w Gromniku

I miejsce

Julia Kudłacz z Domu Kultury w Przecławiu

W Kategorii Szkolnej młodszej (I – IV) – zespoły

III miejsce

Zespół KWARTECIK z Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Zespół LUCE + FEDE z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

Zespół uOWIESEK ze Szkoły Podstawowej w Mędrzechowie

I miejsce

Zespół UNISONO ze Szkoły Podstawowej w Szczucinie

W Kategorii Szkolnej Starszej (V - VIII) – soliści

Wyróżnienie

Wiktoria Czop z Samorządowego Ogniska Muzycznego

w Radomyślu Wielkim

III miejsce

Radosław Gąsior ze Szkoły Podstawowej w Gromniku

Julia Rąpała ze Szkoły Podstawowej w Tuchowie

Karolina Kutypa ze Szkoły Podstawowej w Kąśnej Dolnej

II miejsce

Łukasz Kozioł z Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół i Przedszkola w Niecieczy

Julia Roman ze Szkoły Podstawowej w Gromniku

Laura Rzeszutek ze Studia Wokalnego TALENT

I miejsce

Karol Zawiślak ze Szkoły Podstawowej w Radgoszczy

Julia Tłuczkiewicz z PSP nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zuzanna Bera z Młodzieżowego Domu Kultury w Kielcach

W Kategorii Szkolnej starszej (V - VIII) – zespoły

II miejsce

Zespół SILOE przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Tarnowie

Zespół z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Borkach

I miejsce

Zespół PANDA ze Szkoły Podstawowej w Joninach

W Kategorii Młodzieżowej (Szkoły średnie) - soliści

III miejsce

Gabriela Golec z Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Marcelina Cieślik ze Studia Wokalnego TALENT

II miejsce

Patrycja Kotarba z Technikum Przemysłu Mody w Nowym Sączu

Nina Kotarba z VI Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu

Weronika Przybycień z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu

I miejsce

Gabriela Nawój z Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Martyna Wójcik z Liceum Ogólnokształcącego w Opatowie

wielki_czwartek_23_20130328_1995588188.jpg

Galeria

Parafia pod wezwaniem Sw. Marii Magdaleny w Szczucinie | tel. 14 643 62 26 | e-mail: szczucin@diecezja.tarnow.pl